Ser ulei cuticule unghii regenerant antimicotic cu Tea tree oil Hand & Foot Care Oily Esence

Dalton Marine Cosmetics
[2]
98,00 RON buc. (TVA inclus)
Costurile de livrare nu sunt incluse
Dalton Marine Cosmetics
Gramaj
Disponibil în stoc
Cum te putem ajuta?

Descriere

Ser ulei cuticule unghii regenerant antimicotic cu Tea tree oil. Concentrat Tea Tree Oil pentru infecţiile unghiilor mainilor şi picioarelor, pentru tratament regenerativ, cu efect antimicrobian şi antibacterian. Îmbogăţit cu extract de alge brune şi 5 uleiuri nutritive pentru hidratarea pielii şi a unghiilor. Hrănește unghiile și înmoaie pielea dură, în special a picioarelor. Esența conține o combinație puternică de ulei de jojoba și extract de alge de calitate înaltă, care hidratează mâinile și picioarele, făcându-le din nou moi și netede. În plus, conține ulei din arbore de ceai australian, care are caracteristici antiinflamatorii și împiedică apariția ciupercii piciorului și a unghiilor.

Acțiunea produsului

Esența Uleioasă conține un extract de alge brune, calmante și regenerante, în combinație cu uleiuri de calitate înaltă precum uleiul de jojoba și uleiul de arbore de ceai. Datorită efectului antimicrobian și antibacterian, aceasta oferă un tratament preventiv și regenerativ unghiilor și picioarelor.

Utilizare

Previne în mod natural ciupercile unghiilor și ale picioarelor. Aplicați câteva picături de Oily Essence în mod regulat pe unghiile de la mâini si picioare și masați.

Ingrediente

Ulei de arbore de ceai, Alge Brune, Ulei de Jojoba, Ulei de Migdale/Bisabolol, Vitamina E Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Algae Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Humulus Lupulus (Hops) Cone Extract, Bisabolol, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Linalool, Limonene

Descriere brand

Istoria lui DALTON începe cu o femeie și cu pasiunea ei pentru frumos și mare. Pe parcursul a aproape patru decenii de spirit de pionierat și angajament neîncetat, Erika Bauer și-a îndeplinit visul: să creeze o linie unică de îngrijire a pielii, bazată pe evoluția umană și pe cunoașterea că toată viața provine din mare. Odată cu achiziționarea mărcii Dalton în 1976, ea a pus bazele dezvoltării cosmeticelor profesionale de îngrijire. De atunci, numele Dalton reprezintă produse de îngrijire a pielii de înaltă calitate dezvoltate și fabricate în Germania.

Ce spun clientii

5 din 5 stele
Din 2 review-uri
5 stele
100%
4 stele
0%
3 stele
0%
2 stele
0%
1 stea
0%
Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review
M
Marian
10 iul. 2021
Super, am folosit acest ser dupa ce am facut o micoza la picioare si intro sampatamana aproape mi-a trecut
L
Lucreția
03 iul. 2021
Această soluție a ajutat-o pe mama mea să scape de o micoză la degetul mare de la picior care o supăra de mult timp.Mi-a recomandat-o o manichiuristă care folosește produsdle de la Dalton. Îi mu4.